Bilety na lot balonem… Dla kogo?

Najlepszy prezent-bilet na lot balonem.

Z jakiej okazji można podarować taki bilet?
Jest bardzo długa lista uroczystości typu:ślub, rocznica, urodziny, imieniny. Są wyjątkowe dni w roku: Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, które uczcić można ofiarowując wyjątkowy prezent, taki, którego się nie zapomina.

W życiu każdy z nas dostał mnóstwo rzeczy. Tak naprawdę niewiele z nich pamiętamy lub mamy poczucie, że rzecz dziś jest, jutro może jej nie być. Nasze uczucia, emocje, wspomnienia z wyjątkowych chwil są z nami zawsze od momentu gdy się wydarzyły.

Otrzymując bilet na lot balonem, niektórzy  nie mogą się doczekać wylotu, do tego stopnia, że przybywają 3 godziny przed czasem spotkania z załogą balonu. Niegotowa jeszcze ekipa balonowa w piżamach szykuje sprzęt przed porannym lotem czy dojada kotlety przez wylotem wieczornym. Są też tacy, którzy z biletem w dłoni zastanawiają się czy mają lęk wysokości. Zwykle pytają „gdzieś na bazie balonowej jest bar?”

 Wsiadając na pokład, gdy tylko balon się uniesie podziwiają widoki, zapominają o lękach. Są skupieni tu i teraz jak rzadko kiedy byli. Nie czują nawet jak szybko minął im czas w balonie.Bardzo często, wysiadając wiedzą, kogo oni obdarują lotem. Chcą się nim podzielić i tak trafiają do nas rodziny, znajomi, znajomych itd.
Dla pilota, który wykonuje lot ważne są wszystkie kolejne jego etapy: dobry start, ciekawa trasa widokowa, bezpieczne lądowanie   i etap po locie gdy słyszy od swoich pasażerów „to był najlepszy prezent jaki w życiu dostaliśmy”.