Lot balonem dla dwojga.

Dla dwojga, czyli jaki to lot?

Jakie są Wasze pierwsze skojarzenia?  Zwykle takie -romantyczny lot balonem o wschodzie czy zachodzie słońca. Tylko on i ona w balonie z pilotem, cudne widoki, lampka szampana, podziwiamy widoki i lecimy. Love is all around.

A tym czasem pod nazwą tego typu biletów najczęściej sprzedawany jest bilet dla 2 osób. Dołączają one do grupy innych, lecących pasażerów. Taki bilet jest tańszy niż bilety kupowane pojedynczo. Kupują go zarówno wnuczka  dla  babci, syn  dla mamy, chłopak dla dziewczyny. Jest to też opcja idealna na  prezent dla nowożeńców czy z okazji rocznicy ślubu. Polecamy to  rozwiązanie tym, którzy  nie chcą wykosztowywać się na sporo droższy lot ekskluzywny ( w którym  lecą faktycznie tylko dwie osoby w balonie nawigowanym przez pilota). 

 Wielu naszych pasażerów wybiera właśnie tą opcję biletu grupowego, ponieważ czują się lepiej w towarzystwie innych.Często zapraszają swoich znajomych  i sami formują grupy. 

W dzisiejszych czasach decyzje zakupowe podejmujemy pod wpływem impulsów, pierwszych skojarzeń. Nie mamy czasu na czytanie opisów usług, które kupujemy. 

My, jako wykonawcy lotów zawsze zachęcamy do przeczytania  informacji opublikowanych na  stronie. Dzięki temu dowiecie się, że lot o 13tej nie jest możliwy, że  szpilki i suknia balowa nie są odpowiednie na lot balonem. Nie zdziwicie się też na miejscu startu, że będą z Wami  też inni pasażerowie.

Czy będzie w ogóle romantycznie? Będzie, i romantycznie i przede wszystkim  bezpiecznie. Jak to u nas, moc pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń gwarantowane.

I zawsze też gotowi jesteśmy udzielić odpowiedzi  na pojawiające się pytania.